ÜRÜNLER
 

ŞAMOT TUĞLALAR

TA-45M
Al2O3 değeri %48 'e kadar olan Mullit Grubu hammaddelerle elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1480 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-AAEXT
Al2O3 değeri %46 'ya kadar olan refrakter Çin Kaolenin grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1450 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-AA
Al2O3 değeri %44 'e kadar olan refrakter Ukrayna kil grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1420 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-A
Al2O3 değeri %42 'ye kadar olan refrakter kil grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1350 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-A1
Al2O3 değeri %40 'a kadar olan refrakter kil grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1320 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-A2
Al2O3 değeri %38 'e kadar olan refrakter kil grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1300 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-A3
Al2O3 değeri %34 'e kadar olan refrakter kil grubu hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1260 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.


YÜKSEK ALÜMÜNA TUĞLALAR

TA-80MB
Al2O3 değeri %80 'e kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1600 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-70M
Al2O3 değeri %70 'e kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1580 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-60FB
Al2O3 değeri %60 'ye kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1550 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-50F
Al2O3 değeri %50 'ye kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1500 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-70
Al2O3 degeri %70 'ye kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bagli ürünlerdir. 1480 °C ye kadar çalisma sicakligina sahiptir. Düsük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-60
Al2O3 degeri %60 'ye kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bagli ürünlerdir. 1450 °C ye kadar çalisma sicakligina sahiptir. Düsük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.

TA-50
Al2O3 değeri %50 'ye kadar olan refrakter kil ve boksidik hammaddelerin sinterlenmesi sonucu elde edilen seramik bağlı ürünlerdir. 1400 °C ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük poroziteli, S.B. mukavemetleri yüksek üründür.


İZOLE TUĞLALAR

TA/ŞİZ 130
Genel amaçlı şamot izole tuğla. S.B. mukavemeti ve refrakterliği yüksek, orta derece izolasyon ürünüdür. 1250 °C çalışma sıcaklığına sahiptir. Teknik özelliklerinin karşılandığı ortamlarda kullanılır.

TA/sİZ 100
Genel amaçli samot izole tugla. S.B. mukavemeti ve refrakterligi yüksek, orta derece izolasyon ürünüdür. 1220 °C çalisma sicakligina sahiptir. Teknik özelliklerinin karsilandigi ortamlarda kullanilir.

TA/İZ 20-80
ASTM20 grubu izole tuğla. Termal şok sayısı ve porozitesi yüksek, ısıl iletim katsayısı düşüktür. Teknik özelliklerinin karşılandığı ortamlarda kullanılır. Çalışma sıcaklığı 1100 °C dir.

TA/İZ 20-65
ASTM20 grubu izole tuğla. Termal şok sayısı ve porozitesi yüksek, ısıl iletim katsayısı düşüktür. Teknik özelliklerinin karşılandığı ortamlarda kullanılır. Çalışma sıcaklığı 1050 °C dir.


ASİDİK ve SEMİ-SİLİKA TUĞLALAR

TA-ASEX
Asidik ortamlarda ve yüksek refrakterlik istenilen yerlerde kullanilir. 1420 °C derece çalisma sicakligina sahiptir. Düsük alkali ve düsük demir safsizligina bagli olarak yüksek performans göstermektedir.

TA-AS70
Asidik ortamların yoğun olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Düşük porozite ve asitte çözünürlük özelliğine sahiptir.

TA-SS65
Maksimum %25 Al2O3 ihtiva eden Semi-Silika üründür. Asidik ortamlarda ve geri hizmet malzemesi olarak kullanılmaktadır. Standart ve özel şekilde olmak üzere müşteri talebine uygun olarak üretilmektedir. 
Bu site tasarımdaki gücünü sade 'den almaktadır